SALE WESELNE Romeo i Julia oraz SALE WESELNE Venecia i Verona znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór. Położenie w ścisłym centrum miasta i sąsiedztwo z rzeką, deptakiem spacerowym oraz bogatą zielenią, jednocześnie umożliwia łatwy dojazd, jak i daje uczucie spokoju i odprężenia.

Proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w jednej z naszych czterech pięknych sal weselnych:  Sali JuliaSali Romeo, Sali Venecia lub Sali Verona, których wnętrza zadowolą zwolenników przejrzystych przestrzeni, wypełnionych światłem, przeszkleniami i kryształami.
W SALACH WESELNYCH Romeo i Julia mamy możliwość organizacji przyjęcia do 150 osób przy okrągłych stołach i 180 przy stołach prostokątncyh, w SALACH WESELNYCH Venecia i Verona możemy ugościć do 180 osób przy okrągłych stołach i do 220 przy prostokątnych. 

(Przyjęcia weselne w sobotę organizujemy od minimum 90 osób, po za sobotą od minimum 70 osób).
 

Nowoczesność naszych sal w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w organizacji przyjęć oraz zaangażowaniem naszego personelu stworzą idealną atmosferę do świętowania Państwa pierwszego dnia małżeństwa. 

Pragnąć sprostać Państwa wymaganiom oferujemy:

Organizując przyjęcie zapewniamy Państwu:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zapraszamy również na bezpłatną degustację menu weselnego, żebyście mieli Państwo okazję poznać nasze menu nie tylko na kartach papieru.

  (zobacz filmy - każda ikonka to inny film)

                               


  (zobacz filmy - każda ikonka to inny film)