Referencje - Sale weselne Romeo & Julia i Venecia & Verona cos
Sprawdź termin


  Opinie naszych klientów

  Paulina&Maciej

  Tych sal nikomu polecać nie trzeba, one się polecają same 🙂 Wraz z obecnym już mężem mieliśmy przyjemność zorganizowania wesela w Sali Romeo w Szczyrku. Sala jest piękna, cudownie oświetlona i nagłośniona. Ogromnym plusem jest przepyszne jedzenie, które chwalił każdy nasz gość 🙂

  Nie wolno zapominać również o przesympatycznej i świetnie zorganizowanej obsłudze, która była z nami aż do białego rana, do wyjścia ostatniego gościa z sali.
  Chcemy szczególnie podziękować Pani Basi, naszej koordynatorce sali podczas przyjęcia 🙂
  Ogromnie polecamy! 🙂

  Opinia z www.weselezklasa.pl

  Piotr

  Organizacja wesela perfekcyjnie zorganizowana. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Wystrój wnętrza i smaczne jedzenie na pięć z plusem. Miejsce godne polecenia.

  Opinia z google

  Chiara&Marek

  Mieliśmy z narzeczonym okazję zorganizować przyjęcie na sali Verona we wrześniu tego roku. Piękna sala z tarasem , świetna obsługa która potrafiła sprostać zachciankom naszych gości 🙂 . Jednym słowem było tak jak sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy całej obsłudze sal Venecia&Verona

  Opinia z google

  Monika&Krzysztof

  Organizacja i kontakt z managerem, pomoc w trakcie przyjęcia, komfort noclegowy, zadowolenie gości, przepyszne i bogate menu, nowoczesne sale, piękna okolica – za to wszystko DZIĘKUJEMY !! całość oceniam 10/10 🙂

  Opinia z google

  Marta&Piotr

  Od zawsze marzyliśmy żeby zorganizować przyjęcie weselne w górach. Szczyrk wydawał się miejscem idealnym szczególne, że tu się poznaliśmy 🙂 Zwiedziliśmy kilka sal weselnych w Szczyrku ale tylko w Rome i Julia zostaliśmy potraktowani bardzo profesjonalnie. Konsultantka udzieliła nam wszelkiej pomocy i zaplanowała całe przyjęcia. Organizacja była idealna. Jedzenie pyszne.
  Z czystym sumieniem polecam każdemu 🙂

  Opinia z www.weselezklasa.pl

  Emilia

  Jako Para Młoda z czystym sumieniem możemy polecić sale weselne Romeo i Julia. Piękna okolica, piękna sala, bardzo smaczne jedzenie, obsługa sprawna i miła, dekoracje bezpłatne jak najbardziej wystarczają. Jedyną nasza obawą byly noclegi (które były w dwóch różnych obiektach), ale jak się okazało – naszym gościom w ogóle to nie przeszkadzało, czasami wydaje mi się że Para Młoda za dużo od siebie oczekuje 🙂 Dla obawiających się – przeszklona sala nie stanowi przeszkody, na prawdę w dniu własnego przyjęcia nie zwraca sie na to uwagi 🙂 Pozdrawiam wszystkie zastanawiające sie pary oraz całą przemiłą obsługę Romeo i Julia 🙂

  Opinia z www.gdziewesele.pl

  Karina Mośka

  Strasznie się stresowałam moim weselem.. Ale po czasie kiedy mogę już swobodnie odetchnąć chciałabym bardzo podziękować Pani Aldonie za zorganizowanie dla nas wspaniałego przyjęcia. Zarówno my jak i nasi goście są zachwyceni. Będziemy Państwa polecać.

  Opinia z google

  Adam Czarnota

  Świetne miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Górski niepowtarzalny klimat. Noclegi bardzo blisko – pokoje z łazienką o dobrym standardzie. Sala super. Podświetlane stoły oczarowały naszych Gości. Jedzenie i obsługa bez zarzutów. Bufet Meksykański to był strzał w dziesiątkę. Wszystko zaplanowane, umówione i zrealizowane w 100%. Bardzo spodobał nam się pomysł z kolacją w karczmie. Kompletna zmiana klimatu. Pozdrawiamy przesympatycznych górali. Dziękujemy za świetną imprezę.

  Opinia z google

  Ewelina

  Byliśmy gośćmi na przyjęciu weselnym we wrześniu tego roku na sali Romeo. Tak nam się spodobało, że w 2020 roku organizujemy w Romeo własne przyjęcie weselne 🙂 Piękna sala, wyśmienite jedzenie, miła obsługa, wspaniałe widoki. Już nie możemy się doczekać!

  Opinia z www.gdziewesele.pl

  Nasze Referencje